Strona: Absolwenci Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury cieszą się uznaniem pracodawców / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2017-05-18

Jak co roku ukazał się ranking kierunków studiów inżynierskich fundacji PERSPEKTYWY.

Na końcową ocenę składa się szereg różnych czynników. Władze wydziału dumne są, że w najważniejszej z kategorii: Ocena pracodawców, kierunki prowadzone na wydziale mieszczą się w ścisłej czołówce krajowej, co oznacza, że absolwenci są cenieni i poszukiwani na rynku pracy.

Kierunek inżynieria środowiska został w tej kategorii sklasyfikowany na szóstym miejscu tuż za wydziałami Politechnik Wrocławskiej, Warszawskiej i trzema wydziałami AGH. Także szósty jest stosunkowo niedawno uruchomiony kierunek architektura, tylko za mocnymi wydziałami z kilkudziesięcioletnią tradycją, zostawiając za sobą osiem innych uczelni. Dziesiąty jest kierunek budownictwo, który wyprzedził trzynaście innych wydziałów o podobnej strukturze infrastrukturalnej i kadrowej.

Licznik odwiedzin: 6809Unikalne odsłony z okresu 2022.04.25 - 2024.04.25