Strona: Obrony prac dyplomowych -- podsumowanie / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Obrony prac dyplomowych -- podsumowanie

2017-07-20

W dniach 07/06 -- 14/07 2017 r. na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury odbywały się obrony prac dyplomowych studentów studiów II stopnia.

Liczba obronionych prac na poszczególnych kierunkach studiów stacjonarnych przedstawia się następująco:

• kierunek budownictwo: 89 prac
  • kierunek architektura: 25 prac
  • kierunek inżynieria środowiska: 83 prace
  • kierunek ochrona środowiska: 22 prace

Ponadto na studiach niestacjonarnych obronionych zostało:

• I stopień budownictwo - 32 prace
  • II stopień budownictwo- 50 prac

• I stopień inż. środowiska - 12 prac

• II stopień inż. środowiska - 11 prac

Wszystkim naszym absolwentom gratulujemy i życzymy powodzenia w życiu zawodowym!

Licznik odwiedzin: 6753Unikalne odsłony z okresu 2022.04.16 - 2024.04.16