Strona: Pomoc dla absolwenta Marka Gierlaka / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Pomoc dla absolwenta Marka Gierlaka

2017-09-15

Marek Gierlak, absolwent Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury ma 27 lat, walczy z ciężką chorobą – nowotwór złośliwy, pomóżmy mu wygrać tą walkę. Jest klinika w Meksyku, która daje mu szanse na powrót do zdrowia. Koszt pobytu wynosi 100 000 zł, rodzina nie dysponuje takimi środkami, dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie. W linku szczegóły.

Link:

Licznik odwiedzin: 6804Unikalne odsłony z okresu 2022.04.26 - 2024.04.26