Strona: Wasser Berlin International / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Wasser Berlin International

2017-01-31

Połączenie profesjonalnych targów branżowych i kongresu.

Zakres imprezy: uzyskiwanie, uzdatnianie i dystrybucja wody, wykorzystanie wody deszczowej i morskiej; oczyszczanie i odprowadzanie ścieków, technika pomiarów, regulacji i analiz, urządzenia podnoszące, armatury, pompy, technika napędowa, kompresory, technologie wykorzystywane na basenach pływackich, ochrona wody i gleby, nowoczesne technologie i materiały budowlane – bezwykopowe układanie rurociągów, wyposażenie wykorzystanie energii geotermicznej. przemysłowe, nauka, badania, transfer technologii i inne. Omawiane są też takie problemy jak zanieczyszczenie wód, ich kontrola, ochrona wód gruntowych, zapobieganie powodziom (sympozjum FLOOD MANAGEMENT 29.03)

imprezy towarzyszące:

Sympozja: Wodociągi/technologie bezwykopowe (NO DIG); Sympozjum Ozonowe; Sympozjum Przeciwpowodziowe; Wiercenie Studni

Blue Planet - forum dla przedstawicieli władz oraz organizacji zużywających wielkie ilości wody (przemysł, energetyka, rolnictwo)

Wycieczki terenowe - rozwiązania techniczne w praktyce na budowach Berlina

Kongres Wasser Berlin International

WASsERLEBEN (interaktywna wystawa o znaczeniu wody w naszym życiu, adresowana głównie do uczniów, nauczycieli, rodziców).

Licznik odwiedzin: 6739Unikalne odsłony z okresu 2022.03.29 - 2024.03.29