Strona: Staż w Katedrze Zaopatrzenia w Wodę i Odprowadzania Ścieków / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Staż w Katedrze Zaopatrzenia w Wodę i Odprowadzania Ścieków

2017-07-06

Staż w Katedrze Zaopatrzenia w Wodę i Odprowadzania Ścieków

Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Odprowadzania Ścieków WBIŚiA ogłasza konkurs w ramach, którego student ostatniego roku studiów II stopnia kierunku inżynieria środowiska może odbyć trwający jeden semestr staż studencki przygotowujący do podjęcia obowiązków nauczyciela akademickiego.

Warunkiem koniecznym do spełnienia jest ukończenie studiów I stopnia z wynikiem co najmniej 4,5 oraz wyróżnianie się wybitnymi osiągnięciami w zdobywaniu wiedzy. Wymagane dokumenty proszę składać w K-25 do dnia 14 lipca 2017 roku.

Dokumenty aplikacyjne

• podanie,
  • CV,
  • informacja o przebiegu studiów.

Licznik odwiedzin: 6195Unikalne odsłony z okresu 2022.04.25 - 2024.04.25