Strona: XVIII Międzynarodowa Konferencja Rzeszów – Lwów – Koszyce / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

XVIII Międzynarodowa Konferencja Rzeszów – Lwów – Koszyce

XVIII International Conference

XVIII Międzynarodowa Konferencja

Rzeszów – Lwów – Koszyce

"Aktualne Problemy Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury"

Konferencja organizowana jest w roku 2022, który jest  Rokiem Ignacego Łukasiewicza

Równocześnie w 2022 roku Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej obchodzi jubileusz 55-lecie swojego funkcjonowania

Ignacy Łukasiewicz - patron Politechniki Rzeszowskiej - to pochodzący z Podkarpacia, farmaceuta, wynalazca i przedsiębiorca, który jest powszechnie znanym i szanowanym pionierem przemysłu naftowego.

W 2022 roku przypada 200 rocznica urodzin Ignacego Łukasiewicza, a także 140 rocznica jego śmierci.

W Konferencji przedstawiane będą osiągnięcia naukowe w obszarach budownictwa, inżynierii środowiska i architektury  w postaci wystąpień w poszczególnych sesjach tematycznych, a także w postaci prezentacji posterowych.

Konferencja obejmuje równocześnie zagadnienia naukowe prezentowane w ramach konferencji solińskich.

Konferencja organizowana jest przez Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

Licznik odwiedzin: 134Unikalne odsłony z okresu 2020.01.17 - 2022.01.17
Liczba wizyt uwzględniających tą stronę. Jeżeli strona odwiedzana była kilka razy podczas jednej wizyty, zostanie policzona tylko raz.