Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury / Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Dziekanaty WBIŚiA nieczynne w dniach 6 sierpnia - 21 sierpnia
24 Lip
Dziekanaty WBIŚiA nieczynne w dniach 6.08.2022 - 21.08.2022
Od lewej: dr inż. Małgorzata Kida, dr inż. Maksymilian Cieśla
13 Sie
W dniach 28-29.06 br. pracownicy KIiChŚ - prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik, dr inż. Małgorzata Kida i dr inż. Maksymilian Cieśla brali udział w Konferencji "Ecological and Environmental Engineering"

Polska Komisja Akredytacyjna - Logo
09 Sie
Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej wydało ocenę POZYTYWNĄ w sprawie oceny programowej kierunku transport, prowadzonego na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza w Rzeszowie.
Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne i Biblioteczno-Administracyjne Politechniki Rzeszowskiej  fot. B. Motyka
05 Sie
Dyscypliny architektura i urbanistyka uzyskała kategorię naukową A, natomiast dyscypliny inżynieria lądowa i transport oraz inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka kategorię naukową B+

Dr inż. Mateusz Szarata, fot. B.Motyka
01 Sie
Projekt realizowany pod kierunkiem dr. inż. Mateusza Szaraty jest przykładem zastosowania nowoczesnej technologii IT w planowaniu i zarządzaniu systemami transportowymi.
Logo firmy CYPE
28 Lip
Oferta praktyk w firmie CYPE, tworzącej już od 40 lat oprogramowanie dla Architektury, Inżynierii i Budownictwa.

Formacja Jazz 31+ z medalami
24 Lip
Dr hab. inż. Agnieszka Stec, prof. PRz z Katedry Infrastruktury i Gospodarki Wodnej, wraz z Formacją Jazz 31+ zdobyła Krajowe Mistrzostwo Polski IDO show dance i jazz 2022 Polskiego Związku Tańca.
odwójne, łączone, dwumiesięczne wydanie miesięcznika ARCHITEKTURA & BIZNES 7+8/2022
20 Lip
Redakcja Architektura & Biznes zaprasza wszystkich do bezpłatnego pobrania najnowszego numeru A&B – 7+8/2022! Tematem przewodnim jest "Młoda polska architektura”.

Dr inż. Adam Masłoń z nagrodą "Naukowiec przyszłości 2022", fot. Forum Inteligentnego Rozwoju
06 Lip
Dr inż. Adam Masłoń otrzymał nagrodę m.in. za badania nad nowymi metodami recyklingu oraz pozytywne podejście do upowszechnienia przedsięwzięć wśród społeczeństwa.
XVI Ogólnopolskie Warsztaty Plenerowe Studentów Architektury i II Święto Architektów
05 Lip
Burmistrz Miasta Chełmna zaprasza studentów architektury do udziału w organizowanych przez Urząd Miasta Chełmna XVI Ogólnopolskich Warsztatach Plenerowych Studentów Architektury.