Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury / Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Menu główne
Ankietyzacja na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury - semestr 2021/22-Z
11 Sty
Ankietyzacja dotycząca oceny nauczycieli akademickich oraz modułów zajęć za semestr 2021/22-Z będzie mieć miejsce w dniach 1 lutego 2022 r. - 21 lutego 2022 r.
AKTUALNE TERMINY Egzaminu weryfikującego efekty uczenia się kierunki: architektura i budownictwo.
11 Sty
Terminy oraz zasady przeprowadzenia egzaminu weryfikującego efekty uczenia się w semestrze zimowym 2021/2022 na kierunkach architektura i budownictwo.

AKTUALNE TERMINY Egzaminu kompetencyjnego dla kandydatów na studia II stopnia na kierunki: architektura i budownictwo.
11 Sty
Terminy i zasady przeprowadzenia egzaminu kompetencyjnego dla kandydatów na studia II stopnia na kierunki: architektura i budownictwo.
11 Sty
Planowane terminy obron prac dyplomowych inżynierskich na kierunkach architektura i budownictwo - semestr 2021/22-Z

Webinarium 25.01.2022 r. - "Dwa oblicza jedna przyszłość betonu komórkowego i prefabrykacji betonowej"
14 Sty
Redakcja miesięcznika Builder oraz Stowarzyszenia Producentów Betonów zaprasza na webinarium "Dwa oblicza jedna przyszłość betonu komórkowego i prefabrykacji betonowej".
Konkurs dwa oblicza jedna przyszłość plakat
13 Sty
Miesięcznik Builder oraz Stowarzyszenie Producentów Betonów zapraszają do udziału w I EDYCJI KONKURSU ARCHITEKTONICZNO-INŻYNIERSKIEGO PT. „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”

Konkurs dla Młodych Architektów, Konkurs dla Młodych Inżynierów - edycja 2021-2022
13 Sty
Trwa edycja 2021-2022 Konkursu dla Młodych Architektów oraz Konkursu dla Młodych Inżynierów organizowanego przez miesięcznik Builder. Termin zgłoszenia prac upływa 14 lutego 2021 r.
Egzamin kompetencyjny dla kandydatów na studia II stopnia na kierunku inżynieria środowiska
05 Sty
Terminy i zasady przeprowadzenia egzaminu kompetencyjnego dla kandydatów na studia II stopnia na kierunku inżynieria środowiska.

Dr hab. inż. Agnieszka Stec, prof. PRz (Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wodnej) prezentująca srebrny medal wywalczony podczas Mistrzostw Świata „IDO World Championships balet & jazz” w Warszawie.
22 Gru
Dr hab. inż. Agnieszka Stec, prof. PRz, wraz z Formacją Jazz 31+ wywalczyła srebrny medal podczas Mistrzostw Świata „IDO World Championships balet & jazz” w Warszawie.
Rozstrzygnięcie XXVI edycji konkursu autorskiego artykułów opublikowanych na łamach czasopisma "Inżynieria i Budownictwo.
22 Gru
Prof. dr hab. inż. Aleksander Kozłowski i dr inż. Zbigniew Plewako zostali laureatami tegorocznej edycji konkursu dotyczącego artykułów opublikowanych na łamach czasopisma „Inżynieria i Budownictwo".

Licznik odwiedzin: 134143Unikalne odsłony z okresu 2020.01.17 - 2022.01.17
Liczba wizyt uwzględniających tą stronę. Jeżeli strona odwiedzana była kilka razy podczas jednej wizyty, zostanie policzona tylko raz.