Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury / Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Menu główne
Seminarium Wydziałowe pt. „Projektowanie konstrukcji przemysłowych w praktyce – doświadczenia firma MTA ENGINERRING” – 23 kwietnia 2024 r. (wtorek) godzina 12:15 – 13:45, sala P-2 - plakat
16 Kwi
Firma MTA Engineering Sp. z o.o. oraz Katedra Konstrukcji Budowlanych PRz serdecznie zapraszają na Seminarium Wydziałowe, które odbędzie się 23 kwietnia 2024 r. w godzinach 12:15 - 13:45 w sali P-2.
Konferencja "ESG: Droga do zrównoważonej przyszłości budownictwa"
15 Kwi
Już 23 kwietnia odbędzie się bezpłatna, międzynarodowa konferencję, poświęcona tematyce ESG i zrównoważonego budownictwa, która odbędzie się na szczycie ikonicznego budynku Skylinera w Warszawie.

Ogólnopolski Konkurs na dyplom prośrodowiskowy 2024 - plakat
12 Kwi
Ogólnopolski konkurs dla absolwentek i absolwentów wydziałów architektury na najlepszy prośrodowiskowy projekt dyplomowy. Nabór prac do Konkursu potrwa do 21 kwietnia 2024 do godziny 24:00.
Galeria prac studentów architektury, fot. Ewa Jaracz
12 Kwi
Katedra Konserwacji Zabytków serdecznie zaprasza do zwiedzenia galerii prac rysunkowych studentów kierunku architektura, która została udostępniona od 4 kwietnia br. w budynku V obok sal V-15 i V-16.

Wydarzenie CICHOSZA - plakat
11 Kwi
Od 12 kwietnia do finału w dniu 25 kwietnia, codziennie, na stronie wydarzenia „CICHOSZA” na Facebooku można oglądać etiudy filmowe osób z Koła Naukowego Architektury Miejsc Społecznych PRz.
Kadencja 2024-2028 - Procedura powołania dziekana wydziału
11 Kwi
Kandydatów na dziekanów można zgłaszać pisemnie w dniach 17-18 kwietnia 2024 r. od godz. 9.00 do 12.00 w Biurze Rektora (bud. V, pok. VA.407) na załączonym wzorze.

Zaproszenie na "Spotkanie dotyczące prezentacji projektu Rzeszowskiego Parku Wodnego w formie technologii VR" - 12 kwietnia br. godz. 13:30 Urban Lab w Rzeszowie (ul. 3 Maja 13 – I piętro)
10 Kwi
Spotkanie odbędzie się w terminie 12 kwietnia br. o godz. 13:30 w rzeszowskim Urban Labie (ul. 3 Maja 13 – I piętro).
Seminarium Wydziałowe pt. "Membrany dachowe w budownictwie" - 18.04.2024 godz. 12:15 sala P-106 (sala Rady Wydziału) - plakat
09 Kwi
Studenckie Koło Naukowe „da Vinci” wraz z firmą Dörken Delta mają przyjemność zaprosić studentów i pracowników WBIŚiA na seminarium, które odbędzie się 18.04.2024 o godz. 12:15 w sali P-106.

13. Konkurs Strefa Studenta - plakat
08 Kwi
Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu i wykonaniu prototypu opakowania, etykiety bądź spójnej koncepcji graficznej opakowania dla linii produktowej.
Od lewej: arch. Z. Święciński, arch. R. Święińska, prof. P. Koszelnik, arch. G. Ruszel, prof. PRz M. Kłos, arch. K. Kozłowska, prof. L. Lichołai, fot. B.Motyka
05 Kwi
Dnia 4 kwietnia 2024 r. Politechnika Rzeszowska zawarła umowę o realizację Studenckich Praktyk Zawodowych IARP z Podkarpacką Okręgową Izbą Architektów RP.

Konkurs BDA-SARP 2024 - plakat
04 Kwi
Stowarzyszenie Architektów Polskich wspólne z Bund Deutscher Architektinnen und Architekten BDA zapraszają do udziału w konkursie na "Doroczną Polsko-Niemiecką Nagrodę Integracyjną BDA-SARP".
Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik,  fot. B. Motyka
27 Mar
Uczelniane Kolegium Elektorów dokonało wyboru rektora na kadencję 2024–2028. Na funkcję tę został wybrany prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik. Był jedynym kandydatem na to stanowisko.

Licznik odwiedzin: 81696Unikalne odsłony z okresu 2022.04.16 - 2024.04.16