Strona: Darmowe Szkolenie Online ze Stypendium szkoleniowym / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Darmowe Szkolenie Online ze Stypendium szkoleniowym

2023-12-11
, red.  Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami
Darmowe Szkolenie Online ARKUSZE KALKULACYJNE I EDYTORY TEKSTU W PRACY BIUROWEJ - plakat

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w Rzeszowie organizuje bezpłatne szkolenie online wraz ze stypendium szkoleniowym dla STUDENTÓW ostatniego roku/ ABSOLWENTÓW Szkół Wyższych z orzeczeniem o niepełnosprawności. nt. „Arkusze kalkulacyjne i edytory tekstu w pracy biurowej”.

Darmowe Szkolenie Online "ARKUSZE KALKULACYJNE I EDYTORY TEKSTU W PRACY BIUROWEJ" - plakat

Termin szkolenia:

Szkolenie rozpocznie się w dniu 14 grudnia 2023 r.

Wymagania:

• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
  • studenci ostatniego roku studiów – licencjackich, magisterskich, inżynierskich, doktoranckich,
  • absolwenci do 5 lat od ukończenia studiów,

Zakres szkolenia:

• Arkusze kalkulacyjne,
  • Charakterystyka zawodu pracownika biurowego oraz organizacja pracy biurowej,
  • Obsługa interesantów, redagowanie pism,
  • Korespondencja biurowa,
  • Instrukcja kancelaryjna, systemy kancelaryjne,
  • Organizacja obiegu korespondencji,
  • Przechowywanie i archiwizowanie dokumentacji biurowej,
  • Organizacja spotkań służbowych.

Szczegółowe informacje:

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w Rzeszowie
ul. Słowackiego 24/75 (7p.)
tel: 534 034 332, 739 908 468
e-mail: katarzyna.dyki@ffm.pl