Strona: Metody analizy i oceny ryzyka w funkcjonowaniu systemów zbiorowego zaopatrzenia w wodę. Plany Bezpieczeństwa Wodnego / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Organizator:
Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Odprowadzania Ścieków

Plan szkolenia:
Czas trwania szkolenia,
6x45 minut = 270 minut
Realizacja w ciągu jednego dnia.

Nabór na szkolenie odbywa się w trybie ciągłym. Po zebraniu wystarczającej liczby osób termin szkolenia będzie ustalany ze zgłoszonymi.

Koszt szkolenia zostanie podany wkrótce.

Plan szczegółowy
Część 1 – (2 x 45 minut)
•    Ryzyko jako miara utarty bezpieczeństwa infrastruktury komunalnej.
•    Metody analizy i oceny ryzyka ze szczególnym uwzględnieniem metod matrycowych.
•    Podstawy zarządzania ryzykiem w firmie wodociągowej.
Część 2 – (2 x 45 minut)
•    Ryzyko w nowej ustawie Prawo Wodne, oraz Rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez Ludzi,
•    Metody jakościowo -ilościowe analizy i oceny ryzyka wykorzystaniem drzew logicznych
•    Oceny dywersyfikacji dostawy wody
Część 3 – (2 x 45 minut)
•    Plany Bezpieczeństwa Wodnego- wytyczne WHO, podstawy metodyczne,
•    Przykład Planu Bezpieczeństwa Wodnego dla przedsiębiorstwa wodociągowego.

Rejestracja na szkolenie
W celu rejestracji prześlij wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy.
Formularz rejestracyjny znajduje się tutaj

Płatność na rachunek bankowy:
BANK Pekao SA II ODDZIAŁ w Rzeszowie
Nr rachunku: 29 1240 2614 1111 0000 3958 6445

tytułem: KU.BR  .18.00456 - szkolenie Metody analizy i oceny ryzyka w funkcjonowaniu systemów zbiorowego zaopatrzenia w wodę. Plany Bezpieczeństwa Wodnego + imię i nazwisko uczestnika

Prosimy o dokonywanie płatności za uczestnictwo w szkoleniu po mailowym potwierdzeniu terminu rozpoczęcia szkolenia.

Licznik odwiedzin: 235Unikalne odsłony z okresu 2022.03.19 - 2024.03.19