Strona: Naukowe Koło Geodetów GLOB z sukcesami na AGH w Krakowie / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Naukowe Koło Geodetów GLOB z sukcesami na AGH w Krakowie

2023-12-29
, red.  dr inż. Grzegorz Oleniacz - KGiG
Od lewej: Kamil Błachowicz, Martyna Futoma, mgr inż. Adrian Moskal - opiekun obu nagrodzonych prac, Jakub Tabor, Marta Piasecka.

Studenci II i III roku kierunku Geodezja i planowanie przestrzenne, członkowie NKG GLOB uczestniczyli z sukcesami w konferencji studenckiej pt. „8. Forum Uni-Biznes Geodezja Przedsiębiorcy Studenci”, która odbyła się 8 grudnia 2023r na Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Za III miejsce w sesji referatowej nagrodzeni zostali Martyna Futoma i Kamil Błachowicz. Prezentowali oni referat pt. "Modelowanie 3D obiektów zabytkowych z wykorzystaniem filmów z serwisów społecznościowych na przykładzie pomnika Chrystusa Króla w Świebodzinie".

Nagrodę za I miejsce w sesji posterowej uzyskali Marta Piasecka i Jakub Tabor, którzy przedstawili poster pt. "Analiza możliwości zastosowania danych wysokościowych dostępnych bez opłat w praktyce geodezyjnej na przykładzie fragmentu Miasteczka Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej".

Opiekunem naukowym obu nagrodzonych prac jest mgr inż. Adrian Moskal z Katedry Geodezji i Geotechniki im. Kaspra Weigla.

Serdecznie gratulujemy sukcesów.

Naukowe Koło Geodetów GLOB działa przy Katedrze Geodezji i Geotechniki na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury od 2004 roku. Obecnie opiekunem Koła jest dr inż. Grzegorz Oleniacz.

Licznik odwiedzin: 6812Unikalne odsłony z okresu 2022.04.29 - 2024.04.29