Strona: Relacja z Wydarzenia - 4 Design Days / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Relacja z Wydarzenia - 4 Design Days

2024-02-19
, red.  Natalia Sorek, studentka kierunku Architektura
Przedstawicielki Koła Architektonicznego ZARYS na największym wydarzeniu architektonicznym, jakim jest 4Design Days, które odbyło się we wnętrzach Centrum Kongresowego w Katowicach.

W dniach 24-28.01.2024 Koło Architektoniczne ZARYS miało przyjemność reprezentować swoją obecnością studentów Politechniki Rzeszowskiej w największym wydarzeniu architektonicznym, jakim jest 4Design Days, które odbyło się we wnętrzach Centrum Kongresowego w Katowicach. Wydarzenie tworzyło wielką arenę rozmów o architekturze, designie, nieruchomościach, rozwoju miast i zrównoważonym projektowaniu.

Hasło i opis 8. edycji 4Design Days

Hasłem 8.edycji 4Design Days był — Nieśmiertelny design. Wieczna architektura. Dożyć wieku Empire State Building i być „hot” jak fotel Barcelon. Czekało na nas kilkadziesiąt sesji, kilkuset prelegentów i stoisk wystawców. m.in. sesje pod hasłem Green Buildings, dyskusje z architekturą przy kawie czy wykład z cyklu: Mistrzowie Architektury — Ananya Singhal

Podczas pobytu na Śląsku odwiedziliśmy Muzeum śląskie oraz odbyliśmy architektoniczny spacer, podczas którego na naszej drodze nie mogło zabraknąć modernistycznego Spodka i współczesnych budynków biurowych KTW. A to wszystko odbyło się przy śląskiej godce, zajadając gumiklyjzy.

Koło Architektoniczne ZARYS — DZIĘKUJE! za wkład w naszą naukę i rozwój nie tylko przez teorię, ale i również praktykę Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, w szczególności Panu Dziekanowi Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury oraz Zakładowi Projektowania Architektonicznego i Grafiki Inżynierskiej za wsparcie finansowe i możliwość uczestnictwa w wydarzeniu.

Media Koła Architektonicznego ZARYS

Licznik odwiedzin: 6810Unikalne odsłony z okresu 2022.04.27 - 2024.04.27