Strona: Spotkanie z kierownikiem budowy - 26 października 2023 r. godzina 16:00 sala P-2 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2023-10-20
Spotkanie z kierownikiem budowy dla studentów Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury - 26 października 2023 r. godzina 16:00 sala P-2 - plakat

Już 26 października o godz. 16:00 w auli P2 #PRz odbędzie się spotkanie z kierownikiem budowy.

Naszym gościem będzie Pani Magdalena Różycka. Wieloletni kierownik budowy z ogromnym doświadczeniem. Brała udział przy budowie Varso Tower oraz metra warszawskiego. Autorka profilu na instagramie @pani_kierowniczko, gdzie w sposób ciekawy, przyjazny a niekiedy humorystyczny pokazuje branże budowlaną.

Tematy wykładu

Podczas wykładu pt. „Początki młodego inżyniera” poruszone zostaną takie tematy jak:

• Jakie cechy są ważne w pracy inżyniera na budowie?
  • Co przygotuje młodego inżyniera do pierwszej pracy?
  • Jakie są możliwości pracy po studiach?
  • Jakie są obowiązki inżyniera na budowie?
  • Czym różni się praca u generalnego wykonawcy i podwykonawcy?

Spotkanie ma formułę otwartą dla wszystkich zainteresowanych studentów i nie tylko.

Partnerem wydarzenia jest firma Budimex.

Zapraszamy!

spotkanie_z_kierownikiem_budowy_dla_studentow_wbisia_plakat_a4.png