Strona: STRABAG University na Politechnice Rzeszowskiej / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

STRABAG University na Politechnice Rzeszowskiej

2023-11-03
, red.  Piotr Nazarko
Plakat STRABAG University

Zapraszamy do STRABAG University!

Już 7.11.2023 przedstawiciele firmy STRABAG  będą na Politechnice Rzeszowskiej, aby opowiedzieć o ofercie dodatkowych zajęć, jaka została przygotowana dla studentów Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury.

W trakcie programu odbędą się 4 wykłady praktyczne dotyczące:

• Kalkulacji i procesu ofertowania.
  • Przygotowania do realizacji.
  • Realizacji inwestycji.
  • Odbiorów i zakończenia projektu.

Podczas wykładów przedstawiony zostanie cały procesie realizacji projektu kubaturowego, jego fazy i praktyczne rozwiązania. Przygotowane case study będą okazją do wykonania realnych zadań jakie spotkane są w przyszłej pracy.

W ramach tego wydarzenia planowane są także dwa wyjścia na budowy STRABAG, gdzie będzie można zobaczyć jak realizowane są projekty kubaturowe.

Link do zapisów:

Zapisy trwają do 17.11.2023 r.

Serdecznie zapraszam,
Magdalena Lampara