Strona: Uroczyste otwarcie Galerii P-okaz / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Uroczyste otwarcie Galerii P-okaz

2023-11-03
, red.  Joanna Dudek
Otwarcie Galerii P-okaz - Autor wystawy z Dziekanem Wydziału

Oficjalnego otwarcia Galerii P-okaz (VI piętro budynku P) dokonali Dziekan WBIŚiA, prof. dr hab. inż. Lech Lichołai, Prodziekan ds. Rozwoju dr hab. inż. Piotr Nazarko, prof. PRz oraz Prodziekan ds. Kształcenia dla kierunków Budownictwo, Architektura oraz Transport dr inż. Marzena Kłos, prof. PRz. Władze Wydziału w swoich wypowiedziach wyraziły radość z otwarcia galerii, zapewniając także o wsparciu działalności tej przestrzeni.

Pan mgr inż. arch. Łukasz Bajda w krótkim wystąpieniu przedstawił swoją działalność artystyczną. Opowiedział o inspiracjach, podróżach i temacie przewodnim zaprezentowanych fotografii. Odpowiedział również na liczne pytania zebranych gości.

Głos zabrali również dr inż. arch. Anna Sikora, prof. PRz, Przewodnicząca Rady Dyscypliny Architektura, kierowniczka Zakładu Urbanistyki i Architektury, zastępca przewodniczącej Rady Dyscypliny dr hab. inż. Maciej Piekarski, prof. PRz oraz opiekunka Galerii P-okaz, dr inż. arch. Joanna Dudek. Zgodnie podkreślili istotną rolę nowo powstałej galerii oraz jej znaczenie dla pracowników i studentów Politechniki Rzeszowskiej.

Galeria P-okaz ma być przestrzenią umożliwiającą prezentację dorobku zawodowego, prac projektowych i artystycznych zarówno pracowników, jak i studentów Politechniki Rzeszowskiej. Wszystkie osoby zainteresowane prezentacją swoich prac proszone są o kontakt z opiekunką galerii, Panią dr inż. arch. Joanną Dudek (adres e-mail: jdudek@prz.edu.pl, wizytówka: https://jdudek.v.prz.edu.pl/).

Zapraszamy do współpracy!

Licznik odwiedzin: 6810Unikalne odsłony z okresu 2022.04.27 - 2024.04.27