Strona: Wyniki konkursu na dwa stanowiska stypendystów w projekcie The Urban Food Factory (T.U.R.F.) / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2024-03-27
, red.  dr inż. arch. Monika Szopińska-Mularz - ZPAiGI PRz

Zgodnie z ogłoszeniem zamieszczonym 12.03.2024r. na stronie Wydziału Budownictwa Inżynierii Środowiska i Architektury, na podstawie przesłanych dokumentów rekrutacyjnych i przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych komisja stypendialna wybrała stud. Wiktorię Bukowy i stud. Milenę Wikierę na stanowiska stypendystek w projekcie The Urban Food Factory (T.U.R.F.).

Stypendystki będą brały udział w pracach badawczych związanych z realizacją projektu BTC ENUTC Call 2023 „The Urban Food Factory (T.U.R.F.)- Przewodnik wspierający decyzje w sprawie adaptacji miejskich parkingów wielopoziomowych na cele produkcji żywności w środowisku kontrolowanym” (UMO-2023/05/Y/HS4/00112).

Polska część projektu kierowana jest przez dr inż. arch. Monikę Szopińską- Mularz.

Licznik odwiedzin: 6815Unikalne odsłony z okresu 2022.04.27 - 2024.04.27