Strona: Zaproszenie na Konferencję ICSEFCM 2024 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Zaproszenie na Konferencję ICSEFCM 2024

2024-03-04
, red.  prof. dr hab. inż. Elżbieta Horszczaruk - ZUT w Szczecinie

Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie organizuje i zaprasza na Konferencję ICSEFCM 2024 (3rd International Conference on Sustainable, Environmentally Friendly Construction Materials), która odbędzie się w dniach 9-11 września 2024 r. w Szczecinie.

Adresaci konferencji

Konferencja adresowana jest przede wszystkim do doktorantów i młodych pracowników naukowych rozpoczynających karierę badawczą.

Uczestnictwo w Konferencji ICSEFCM 2024 to okazja nie tylko prezentacji i dyskusji swoich wyników badań na forum międzynarodowym, ale także możliwość nawiązania kontaktów z naukowcami z najlepszych międzynarodowych uniwersytetów.

Tematyka konferencji

Główne tematy, które będą poruszane obejmują:

• Zrównoważone spoiwa i kruszywa
  • Betony lekkie i piankowe
  • Modelowanie właściwości betonu
  • Materiały pochodzące z recyklingu
  • Dodatkowe materiały cementowe
  • Materiały budowlane przyjazne dla środowiska
  • Gospodarka o obiegu zamkniętym w budownictwie
  • Trwałość materiałów budowlanych i obiektów inżynierskich

Kluczowe daty:

• Przesyłanie abstraktów (streszczeń; 2 strony): 31 marca 2024 (plakat oraz prezentacja),