Strona: Ambasador Skanska na Politechnice Rzeszowskiej / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Ambasador Skanska na Politechnice Rzeszowskiej

2017-09-12

Firma Skanska prowadzi rekrutację na Ambasadora Skanska na Politechnice Rzeszowskiej, spośród studentów Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury.

Student – Ambasador Skanska, usprawnia kontakt firmy z uczelnią i studentami. Odpowiada za organizacje wycieczek dla studentów, wspiera organizację wydarzeń Skanska na Politechnice Rzeszowskiej,  tj. Gry, Prezentacje Inżynierskie, a także zapewnia stały kontakt pomiędzy wykładowcami a firmą Skanska. Funkcja Ambasadora firmy Skanska jest bardzo samodzielnym stanowiskiem, dlatego co roku ta funkcja jest sprawowana przez zaangażowanego, sumiennego studenta, który chce się rozwijać w branży budowlanej.

Więcej informacji o roli Ambasadora firmy Skanska znajduje się tutaj – www.skanska.pl/ambasadorzy

Aplikować bezpośrednio można przez stronę - https://goo.gl/edkbRj

Licznik odwiedzin: 7271Unikalne odsłony z okresu 2022.07.17 - 2024.07.17