Strona: Ankietyzacja na Politechnice Rzeszowskiej - semestr 2022/23-L / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Ankietyzacja na Politechnice Rzeszowskiej - semestr 2022/23-L

2023-05-19
Ankietyzacja na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury - semestr letni roku akademickiego 2022/2023.

Podstawa prawna, termin przeprowadzenia ankietyzacji

Zgodnie z Zarządzeniem nr 5/2021 Rektora Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza w sprawie aktualizacji zasad i trybu przeprowadzania ankietyzacji i hospitacji zajęć dydaktycznych oraz Zarządzeniem nr 26/2023 Rektora Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza zmieniającym Zarządzenie nr 5/2021, w porozumieniu z Samorządem Studenckim oraz Samorządem Doktorantów został ustalony termin udostępniania formularzy ankiet w systemie USOS-web w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023 w okresie od dnia 22 maja 2023 r. do dnia 12 lipca 2023 r.

Zasady przeprowadzenia ankietyzacji

Ankietyzacja prowadzona jest z zachowaniem zasad anonimowości, poufności oraz dobrowolności ankietowanych.

Czego będzie dotyczyć ankietyzacja?

Za pomocą ankiet będzie można ocenić:

• nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia;
  • zajęcia (przedmioty).

Ankietyzacja daje możliwość wpływu na jakość kształcenia Politechniki Rzeszowskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniach ankietowych !!!

Licznik odwiedzin: 6810Unikalne odsłony z okresu 2022.04.27 - 2024.04.27