Strona: BIM Forum - Konferencja i szkolenie / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

BIM Forum - Konferencja i szkolenie

2024-06-25
, red.  Piotr Nazarko
Baner BIM Forum

W imieniu firmy Graitec oraz Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, współpracujących z naszym Wydziałem, serdecznie zapraszamy do udziału w BIM Forum, które odbędzie się 27-28 czerwca 2024 w siedzibie POIIB. Wydarzenie to jest związane z otwarcie biura GRAITEC w Rzeszowie.

Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy Architektów, Konstruktorów i Instalatorów, którzy interesują się tematyką BIM, a także wszystkich zainteresowanych branżą budowlaną. Sesje podczas BIM Forum mają na celu zapoznać Państwa z trendami na rynku oraz pozwolić Państwu dobrać odpowiednie rozwiązania do określonych celów. Podczas wydarzenia poruszona zostanie także kwestia podnoszenia kompetencji poprzez dofinansowane szkolenia.

W drugim dniu wydarzenia odbędą się szkolenia prowadzone przez inżynierów GRAITEC. Szkolenia te dedykowane są inżynierom konstrukcji z branży kubaturowej i liniowej oraz studentom budownictwa. Podczas szkoleń poruszone zostaną podstawy analizy MES z wykorzystaniem Advance Design oraz wykonywanie rysunków szalunkowych w CADKON RC.

Wydarzenie to daje możliwość spotkania się i porozmawiania w gronie ekspertów i praktyków.

Pełna Agenda wydarzenia znajduje się tutaj.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

W razie pytań prosimy o kontakt z Panią Anetą Kuhny (Account Manager | Graitec Polska):

Licznik odwiedzin: 7266Unikalne odsłony z okresu 2022.07.16 - 2024.07.16