Strona: BUP Student Conference 2023 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

BUP Student Conference 2023

2023-03-16
, red.  Edyta Ptaszek - Dział Współpracy Międzynarodowej

Dział Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza do składania aplikacji na konferencję studencką BUP 2023!

Miejsce, termin i temat konferencji

Międzynarodowa Konferencja organizowana przez "The Baltic University Programme" odbędzie się w Kownie (Litwa) w dniach 9-12.05.2023 r. Aplikacje na konferencje należy złożyć do dnia 02.04.2023 r.

Tematem tegorocznej konferencji będzie „Zrównoważona produkcja i konsumpcja: Perspektywa gospodarki cyrkularnej”.

Kto może wziąć udział w konferencji?

Konferencja jest bezpłatna, a wziąć w niej udział mogą studenci studiujący na poziomie pierwszego i drugiego stopnia.

Politechnika Rzeszowska uczestniczy w The Baltic University Programme.

Program konferencji

Pierwszy dzień konferencji połączony jest z Międzynarodową Konferencją Młodych Naukowców, której gospodarzem jest Uniwersytet Technologiczny w Kownie (Litwa).

Szczegółowy program konferencji jest dostępny na stronie https://bup.fi/bup-student-conference-2023/

Spotkanie będzie okazją do poznania studentów z uczelni z całego regionu Morza Bałtyckiego, rozmów z młodymi naukowcami, wymiany doświadczeń, dzielenia się dobrymi praktykami, oraz wzięcia udziału w wyborach przedstawiciela studentów do Międzynarodowego Zarządu BUP w Parlamencie Studenckim.

Aplikacja na konferencję

W konferencji może uczestniczyć 80 studentów, serdecznie zapraszamy do aplikowania.

Informację o aplikowaniu proszę zgłosić do Działu Współpracy Międzynarodowej: epta@prz.edu.pl

Licznik odwiedzin: 6784Unikalne odsłony z okresu 2022.04.19 - 2024.04.19