Strona: Certyfikowane szkolenie „Punkty stałe i podpory przesuwne na instalacjach sanitarnych” / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2024-05-21

Serdecznie zapraszamy na certyfikowane szkolenie  pt. „Punkty stałe i podpory przesuwne na instalacjach sanitarnych”, które przeznaczone jest dla studentów Wydziału i wszystkich innych osób zainteresowanych tematem!

Termin, miejsce szkolenia

Szkolenie odbędzie się w dniu 22 maja 2024 r. (środa) o godzinie 10:30 w sali P-23.

Prowadząca

Monika Wolka, Inżynier ds. Projektów w firmie THALE sp. z o.o. sp.k.

Certyfikat uczestnictwa

Uczestnicy szkolenia uzyskają certyfikat uczestnictwa.

Licznik odwiedzin: 7266Unikalne odsłony z okresu 2022.07.16 - 2024.07.16