Strona: Certyfikowane szkolenie REVIT ARCHITECTURE / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Certyfikowane szkolenie REVIT ARCHITECTURE

2023-03-21
, red.  Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej
Certyfikowane szkolenie REVIT ARCHITECTURE - 1-2 kwietnia 2023 r. - plakat

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej organizuje certyfikowane szkolenie REVIT ARCHITECTURE.

Termin i koszt szkolenia

Szkolenie odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia 2023 r.

Koszt szkolenia to 500 zł.

Opis szkolenia

Oprogramowanie Autodesk Revit Architecture pomaga architektom i projektantom przechwytywać i analizować pomysły.

Szkolenie pomoże podczas studiów, a także w przyszłej pracy zawodowej. Dodatkowo uczestnicy otrzymują międzynarodowy certyfikat.

Kurs zaprojektowany jest jako połączenie wykładów z intensywnymi ćwiczeniami praktycznymi.

Czego można będzie się nauczyć podczas szkolenia?

• przygotowania i podstawowej konfiguracji systemów,
  • rysowania obiektów 2D i 3D,
  • edytowania obiektów,
  • dodawania oraz zarządzania obiektami charakterystycznymi dla modeli budowlanych,
  • wymiarowania i wizualizowania.

Uczestnicy otrzymają międzynarodowy certyfikat wystawiany przez Autodesk.

Szkolenie przeprowadzi Firma Kompugraf Salon Grafiki Komputerowej.

Zgłoszenia na szkolenie

Chęć udziału w szkoleniu należy zgłaszać do 25 marca 2023 r. w wiadomości prywatnej profilu fb Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej.

Licznik odwiedzin: 6785Unikalne odsłony z okresu 2022.04.20 - 2024.04.20