Strona: Certyfikowane szkolenie z programu RFEM 5 organizowane przez firmę Dlubal wraz z Kołem Naukowym Budowlanych - Sekcja Konstrukcyjna Politechniki Rzeszowskiej / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2022-04-05
Certyfikowane szkolenie z programu RFEM 5 - 13.05.2022 (piątek) godzina 12:00 - plakat

Certyfikowane szkolenie z programu RFEM 5 organizowane przez firmę Dlubal wraz z Kołem Naukowym Budowlanych - Sekcja Konstrukcyjna Politechniki Rzeszowskiej.

Termin szkolenia

Szkolenie przeznaczone jest dla studentów Politechniki Rzeszowskiej i odbędzie się 13.05.2022 (piątek) o godzinie 12:00 w formie zdalnej (online). Udział w szkoleniu jest bezpłatny i potrwa 3 godziny.

Zakres szkolenia

Zakres szkolenia obejmie przedstawienie programu oraz modelowanie i wymiarowanie wybranych elementów konstrukcji zgodnie z Eurokodami, szczególnie konstrukcji stalowych.

WAŻNE!!!

W ramach szkolenia można uzyskać certyfikat, jednak ważne jest prawidłowe uzupełnienie danych pod linkiem rejestracyjnym oraz użycie w rejestracji maila studenckiego jak również przy wnioskowaniu o licencję studencką.

Warunki uzyskania certyfikatu ze szkolenia

• uważne wypełnienie formularza rejestracji na spotkanie (tj. nie zrobienie literówek w imieniu czy nazwisku),
  • zawnioskowanie o licencję studencką z wykorzystaniem tego samego adresu e-mail, tutaj również nie można zrobić literówek.

Czym jest program RFEM?

RFEM to program do analizy statyczno-wytrzymałościowej 3D, do analizy statycznej i dynamicznej oraz wymiarowania zgodnie z różnymi normami krajowymi i międzynarodowymi.

Rejestracja na szkolenie

Link ten umożliwi rejestrację na spotkanie wszystkim zainteresowanym. Później otrzymają Państwo automatyczne wiadomości z indywidualnymi linkami służącymi do dołączenia do spotkania, w dniu szkolenia.

Oprogramowanie RFEM 5 do pobrania

Szkolenie odbędzie się dla wersji programu RFEM 5. W celu wzięcia udziału w szkoleniu należy pobrać program wnioskując o licencję studencką pod poniższym linkiem: https://www.dlubal.com/pl/edukacja/studenci-i-uczelnie/darmowa-wersja-studencka?fbclid=IwAR3CAeLCTHTRISZdBOMkOYe90LvcapDvEeE7dW8ixgyG28OX6P6VAhQCxDw
Prosimy o zwrócenie uwagi jaką wersję programu Państwo pobierają. Aby wziąć udział w szkoleniu musi to być RFEM 5!!!
Po zalogowaniu się do indywidualnego "Konta Dlubal". Instalator RFEMa 5 znajduje się na kolejnej zakładce.

Licznik odwiedzin: 6745Unikalne odsłony z okresu 2022.03.28 - 2024.03.28