Strona: Ćwiczenia audytoryjne z praktykiem w ramach przedmiotu „Technologia i urządzenia do uzdatniania wody cz. 2” / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2023-04-03
, red.  Zakład Oczyszczania i Ochrony Wód PRz
Studenci podczas ćwiczeń audytoryjnych z przedmiotu „Technologia i urządzenia do uzdatniania wody cz. 2” prowadzonych przez Pana mgr. inż. Stanisława Zagułę.

Studenci II roku Inżynierii Środowiska w ramach ćwiczeń audytoryjnych z przedmiotu „Technologia i urządzenia do uzdatniania wody cz. 2” prowadzonych przez Pana dr inż. Adama Piecha mieli możliwość spotkać się z Praktykiem - Panem mgr inż. Stanisławem Zagułą.

Tematyka ćwiczeń

Podczas zajęć studenci zapoznali się z aparaturą wykorzystywaną do kontroli jakości wody on-line, które wykorzystywane są na stacjach uzdatniania wody oraz na stacjach osłonowych.

Politechniczna Sieć VIA CARPATIA

Zajęcia praktyczne odbyły się w ramach projektu „Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego”.

Licznik odwiedzin: 6821Unikalne odsłony z okresu 2022.05.03 - 2024.05.03