Strona: Cykl 4 warsztatów architektonicznych pn. Kreacje architektoniczne / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Cykl 4 warsztatów architektonicznych pn. Kreacje architektoniczne

2022-11-24
Warsztaty nr 1 - "Kreacje architektoniczne - Wrażliwe projektowanie przestrzeni publicznych" - 24 listopada 2022 r. godz. 17:30 PCI ProtoLab ul. Lenartowicza 6, Rzeszów

Cykl 4 warsztatów (spotkań) architektonicznych pn. Kreacje architektoniczne skierowany jest do studentów architektury, uczniów i młodych projektantów z regionu, zainteresowanych zagadnieniami związanymi z kreowaniem przestrzeni publicznych.

Cel warsztatów

Celem warsztatów jest wzajemna kooperacja na rzecz wsparcia nauki i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i doświadczeń pracowników i studentów Uczelni, szczególnie w zakresie kierunków architektura i urbanistyka czego efektem jest wspólna inicjatywa organizacji cyklu warsztatów architektonicznych pn. Kreacje architektoniczne.

Warsztaty mają na celu zwiększyć świadomość dotyczącą tej tematyki, ale też zachęcić uczestników do rozwijania kompetencji czy tworzenia projektów z tym zwianych.

Pierwsze spotkanie w ramach warsztatów

Pierwsze spotkanie zaplanowano na 24 listopada (czwartek) na godz. 17.30 – warsztaty odbywają się w PCI ProtoLab przy ul. Lenartowicza 6, na piętrze 3.

Temat pierwszego spotkania

Tematem pierwszego spotkania w ramach warsztatów pn. Kreacje architektoniczne jest "Wrażliwe projektowanie przestrzeni publicznych".

Zalety udziału w warsztatach

• Zdobycie wiedzy o tworzeniu przyjaznych, kreatywnych i bezpiecznych przestrzeni publicznych.
  • Zaprojektowanie kreacji własnej przestrzeni publicznej, która stworzy świadomego użytkownika miasta.
  • Dołączenie do wyjątkowej społeczności sympatyków architektury i tworzenia różnych aktywności w zakresie architektury i urbanistyki.

• Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY!
  • Liczba miejsc ograniczona (25 uczestników).
  • We wszelkich sprawach związanych z wyżej wspominanym wydarzeniem prosimy kontaktować się z Barbarą Ślęk-Wojtowską tel. 504 238 237.

Licznik odwiedzin: 6817Unikalne odsłony z okresu 2022.04.26 - 2024.04.26