Strona: Członkowie NKG GLOB na XX Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Geodezji / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Członkowie NKG GLOB na XX Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Geodezji

2026-06-22
, red.  dr inż. Grzegorz Oleniacz - Katedra Geodezji i Geotechniki PRz
Od lewej: inż. Izabela Pobuta, inż. Róża Przeszłowska, inż. Krystyna Paśko

W dniach 27-28 kwietnia 2026 r. członkowie Naukowego Koła Geodetów GLOB uczestniczyli w jubileuszowej XX Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Geodezji, zorganizowanej na Politechnice Gdańskiej.

O wydarzeniu

Jest to cykliczne wydarzenie dla studentów kierunków geodezyjnych z całej Polski.

Konferencja stanowiła doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy studentami, naukowcami i przedstawicielami branży geodezyjnej.

Wydarzenie uświetniło wystąpienie Głównego Geodety Kraju, który wygłosił prezentację „Geodezja i kartografia fundamentem sprawnego państwa”.

Udział NKG GLOB

Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury reprezentowały studentki kierunku Geodezja i planowanie przestrzenne, które prezentowały wyniki swoich prac:

  • inż. Izabela Pobuta, inż. Róża Przeszłowska
    „Geo-Excel. Zaawansowany moduł do wyrównania sieci niwelacyjnych i wektorowych metodą pośredniczącą najmniejszych kwadratów”
    opiekun naukowy: dr inż. Grzegorz Oleniacz
  • inż. Krystyna Paśko
    „Gdzie mieszkali nasi przodkowie? Kataster austriacki - cenne źródło informacji”
    opiekun naukowy: mgr inż. Andrzej Nazimek
Powrót do listy aktualności

Licznik odwiedzin: 10117Unikalne odsłony z okresu 2024.06.23 - 2026.06.23
Liczba wizyt uwzględniających tą stronę. Jeżeli strona odwiedzana była kilka razy podczas jednej wizyty, zostanie policzona tylko raz.

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.