Strona: Dr inż. arch. Beata Walicka-Góral architekt IARP, ekspertka w tematyce akustyki architektonicznej i urbanistycznej wygłosiła wykład w Warszawskim Pawilonie Architektury ZODIA / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2023-05-08
, red.  dr inż. arch. Beata Walicka-Góral Architekt IARP ZUiA
Dr inż. arch. Beata Walicka-Góral architekt IARP ekspertka w tematyce akustyki architektonicznej i urbanistycznej wygłosiła wykład w Warszawskim Pawilonie Architektury ZODIA

Projekt "HAŁAS : W CENTRUM"

Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, przy udziale Miasta Stołecznego Warszawy jako organizatorzy Projektu „HAŁAS : W CENTRUM” organizują cykl otwartych wykładów, warsztatów, pokazów filmowych i innych wydarzeń towarzyszących, który skupia się na dostrzeżeniu i zrozumieniu hałasu jako zjawiska psychofizycznego, społecznego, kulturowego i ekonomicznego, a przede wszystkim – przestrzennego.

Wykład "HAŁAS : W Architekturze"

Trzeci wykład w ramach projektu z cyklu „HAŁAS : W CENTRUM” wygłosiła dr inż. arch. Beata Walicka-Góral jako ekspertka w tematyce akustyki architektonicznej i urbanistycznej. Tematyka wykładu skupiona była wokół tematu HAŁAS :W Architekturze, czyli możliwości zachowania lub wykreowania ładu akustycznego w przestrzeni pomiędzy budynkami. Dr inż. arch. Beata Walicka-Góral podczas prelekcji przedstawiła możliwości świadomego kształtowania form architektonicznych i układów urbanistycznych oraz możliwości wykorzystania materiałów i technologii z myślą o akustyce i ochronie przed hałasem.

Linki do wydarzenia

Licznik odwiedzin: 6747Unikalne odsłony z okresu 2022.03.28 - 2024.03.28