Strona: Dyplom z Archicadem - konkurs oraz oferta dla młodych architektów do 2 lat po dyplomie / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2024-01-15
7 Edycja Konkursu "DYPLOM Z ARCHICADEM 2023" - plakat

Dyplom z Archicadem to konkurs skierowany do studentów bądź absolwentów studiów magisterskich i/lub inżynierskich (licencjackich) dotyczących architektury, urbanistyki, architektury wnętrz i architektury krajobrazu.

Do kogo skierowany jest konkurs?

• konkurs skierowany jest wyłącznie do studentów (absolwentów) studiów magisterskich i/lub inżynierskich (licencjackich) dotyczących architektury, urbanistyki, architektury wnętrz i architektury krajobrazu,
  • praca dyplomowa musi zostać obroniona w okresie pomiędzy 01 stycznia 2023 a 29 lutego 2024,
  • do udziału w konkursie mogą zostać dopuszczone również prace dyplomowe rozpoczęte w 2024 roku, a obronione w roku 2024 przed upływem terminu nadsyłania prac na konkurs. Praca dyplomowa zgłoszona do udziału w konkursie musi zostać wykonana w programie Archicad co najmniej w zakresie przesądzającym o przestrzennym kształcie projektu. Inne programy mogą być wykorzystane do celów uzupełniających i pomocniczych, np. do opracowania graficznego projektu, do zaprojektowania detali, do przygotowania schematów, opisów, wykonania renderingów itp. Praca dyplomowa może zostać zgłoszona wyłącznie do jednej edycji konkursu.

Termin nadsyłania prac

Prace można zgłaszać do 29 lutego 2024 r.

Łączna wartość nagród wynosi 100 000 zł:

• kategoria: PRACE MAGISTERSKIE
    • I NAGRODA - 6 000 zł + program ARCHICAD (pełna komercyjna licencja),
    • II NAGRODA - 4 000 zł + programy Archicad START Edition i Twinmotion,
    • III NAGRODA - 3 000 zł + program Archicad START Edition,
  • kategoria: PRACE INŻYNIERSKIE:
    • I NAGRODA - 5 000 zł,
    • II NAGRODA - 3 000 zł,
    • III NAGRODA - 2 000 zł.

Szczegóły i regulamin 7 edycji ogólnopolskiego Konkursu DYPLOM Z ARCHICADEM

Szczegóły 7 edycji ogólnopolskiego Konkursu DYPLOM Z ARCHICADEM są dostępne na stronie https://wsc.pl/dyplom-z-archicadem/dza-2023, gdzie znajduje się regulamin konkursu oraz wymagane załączniki.

Oferta na oprogramowanie ArchiCAD 27 w wersji "wieczystej" dla młodych architektów do 2 lat po uzyskaniu dyplomu

• Archicad 27 Polish Commercial License, with Forward 24500 + 23% VAT
  • Archicad 27 Polish Com Lic.w/Forward, for Young Arch19550 + 23% VAT do 31.01.2024 dodatkowy rabat 5121 zł netto (zamiast iPad Pro)
  • Opłaty ARCHICLUB (Forward) opłaty roczne za 1 stanowisko programu ARCHICLUB with Forward - 1 year 2760 + 23% VAT (płatne w ratach co kwartał po 690 + 23% VAT)