Strona: Dzień Ekologa z udziałem pracowników Zakładu Oczyszczania i Ochrony Wód / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Dzień Ekologa z udziałem pracowników Zakładu Oczyszczania i Ochrony Wód

2023-03-21
, red.  Zakład Oczyszczania i Ochrony Wód
Od lewej: dr inż. Andżelika Domoń, dr inż. Agata Skwarczyńska-Wojsa.

W dniu 16.03.2023 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu odbył się Test wiedzy ekologicznej i ochrony środowiska, który przeprowadzony został w ramach „Dnia ekologa: Edycja XI".

Opis konkursu

Konkurs wiedzy przygotowany przez Panią mgr Agnieszkę Górkę co roku cieszy się dużą popularnością. Podstawowym celem Dnia Ekologa jest pogłębianie wiedzy w społeczeństwie na temat problemów, które dotyczą nas wszystkich oraz wzmacnianie świadomości ekologicznej.

Wykłady pracowników Zakładu Oczyszczania i Ochrony Wód

Uczniowie w tym dniu mieli również możliwość wysłuchać wykładów na temat: „Uzdatnianie wody do spożycia” oraz „Przyczyny zmian jakości wody wodociągowej w systemie dystrybucji”, które wygłoszone zostały przez dr inż. Agatę Skwarczyńską-Wojsa oraz dr inż. Andżelikę Domoń.

Cieszymy się, że pracownicy Zakładu Oczyszczania i Ochrony Wód mogli uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu jakim jest „Dzień ekologa”.

Licznik odwiedzin: 6812Unikalne odsłony z okresu 2022.04.26 - 2024.04.26