Strona: Dzień Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury - 5 czerwca 2018 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2018-05-24

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w tegorocznym Dniu Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury!

W planie krótkie wykłady tematyczne związane z kierunkami kształcenia oferowanymi na naszym wydziale.

Kandydaci zainteresowani kierunkiem architektura zostaną zapoznani z zasadami i formą egzaminu wstępnego z predyspozycji architektonicznych i uzdolnień plastycznych.

Zapraszamy wszystkie szkoły średnie do wypełnienia formularza zgłoszenia udziału w Dniu Otwartym Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury. Formularz zgłoszeniowy oraz dodatkowe informacje: Dzień Otwarty 2018

plakat_dzien_wydzialu_2018.png

Licznik odwiedzin: 6782Unikalne odsłony z okresu 2022.04.19 - 2024.04.19