Strona: FESTIWAL OTWARTYCH PRACOWNI ARCHITEKTONICZNYCH - 16-20 XI - wydarzenie towarzyszące OEES / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2020-11-12
Serdecznie zapraszamy na FESTIWAL OTWARTYCH PRACOWNI ARCHITEKTONICZNYCH (FOPA) 16-20 listopada 2020, który jest wydarzeniem towarzyszącym kongresu Open Eyes Economy Summit*. Festiwal skierowany jest do architektów, projektantów, studentów architektury, ludzi zainteresowanych tematyką architektury.To 3 dni spotkań, podczas których uczestnicy będą mieli okazję poznać ciekawych architektów z najlepszych biur w ich codziennym środowisku pracy, przyjrzeć się ich metodzie projektowej, zobaczyć modele, projekty, zdjęcia.

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w wersji online na kanałach YT i FB Architektura & Biznes, dzięki czemu będziemy mogli zaprezentować zarówno pracownie z Polski, jak i z zagranicy:

16 listopada (poniedziałek) - godzina 13:00 - Monika Arczyńska i Łukasz Pancewicz z pracowni A2P2 architecture and planning
19 listopada (czwartek) - godzina 13:00 - Szymon Wojciechowski z APA Wojciechowski Architekci
 20 listopada (piątek) - godzina 13:00 - Mateusz Mastalski z pracowni Henning Larsen

Patronat: SARP Kraków

Udział jest całkowicie bezpłatny i zależy nam, aby jak najszersze grono architektów i studentów miało możliwość uczestnictwa online w wydarzeniu.

*OEES – Międzynarodowy Kongres Ekonomii i Wartości zainicjowany przez prof. Jerzego Hausnera gromadzi w Centrum Kongresowym ICE Kraków wybitne osobistości ze świata ekonomii, kultury, polityki. W tamtym roku uczestniczyło w nim 3000 osób. W tym roku przyjmuje formułę hybrydową - wystąpienia w ramach programu będą odbywały się  w ICE Kraków i na platformie wirtualnej.

Licznik odwiedzin: 6831Unikalne odsłony z okresu 2022.05.08 - 2024.05.08