Strona: Finał konkursu Dyplomowa Sesja Plakatowa POSTER MASTER 2024 na WBIŚiA / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Finał konkursu Dyplomowa Sesja Plakatowa POSTER MASTER 2024 na WBIŚiA

2024-07-13
, red.  dr inż. Krzysztof Boryczko, zdjęcia - mgr Dawid Zientek
Plakat konkursu "Dyplomowa Sesja Plakatowa Poster Master 2023/2024", fot. D.Zientek

Finał konkursu POSTER MASTER 2024 na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

W dniu 30 czerwca odbył się finał konkursu Poster Master.

Laureaci konkursu

Komisja Konkursu zdecydowała że:

1. miejsce zajęła Regina Otto zdobywając nagrodę w wysokości 500 zł
  2. miejsce zajęła Iwona Janiec zdobywając nagrodę w wysokości 300 zł
  3. miejsce zajął Kamil Chryń zdobywając nagrodę w wysokości 200 zł

Dodatkowo w głosowaniu studentów nagrodę wygrała Weronika Maziarz (nagroda 300 zł).

Sponsorzy konkursu

Nagrody finansowe ufundowała Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej.

Nagrody rzeczowe dla wszystkich finalistów ufundowała Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, które wręczył przewodniczący Grzegorz Dubik.

Licznik odwiedzin: 7266Unikalne odsłony z okresu 2022.07.16 - 2024.07.16