Strona: FOPA 2022 Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

FOPA 2022 Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych

2022-06-02
FOPA2022 Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych

Zbliża się kolejna edycja FOPA Festiwalu Otwartych Pracowni Architektonicznych!

FOPA jest wydarzeniem towarzyszącym Międzynarodowemu Kongresowi Klimatyczna Regeneracja Miast.

Adresaci wydarzenia

FOPA jest wydarzeniem skierowanym do architektów, projektantów, studentów architektury, ludzi zainteresowanych tematyką architektury.

Jest świetną okazją do poznania najlepszych biur architektonicznych od kuchni i poznania najciekawszych architektów w ich środowisku pracy.

Program

W ciągu trzech dni festiwalowych zostaną zwiedzone wirtualnie trzy pracownie architektoniczne — dwie silnie związane z Łodzią, miastem-gospodarzem Kongresu i jedną, choć z siedzibą w Gdańsku, realizującą projekty w całej Polsce.

• 6 czerwca (poniedziałek), godzina 13.00 - REFORM ARCHITEKT
  • 9 czerwca (czwartek), godzina 13.00 - DESGN LAB GROUP
  • 10 czerwca (piątek), godzina 13.00 - SIKORA WNĘTRZA ARCHITEKTURA

Partnerami Wydarzenia są SARP Kraków i SARP Łódź.

Transmisja wydarzenia

Spotkania transmitowane będą online na Facebooku i kanale YouTube Architektura & Biznes.

Wydarzenie jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji.

Link: https://www.architekturaibiznes.pl/fopa-2022-edycja...

FB: https://www.facebook.com/architekturaibiznes/events