Strona: Godziny rektorskie dla studentów WBIŚiA w środę 26. października do godziny 12:00 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2022-10-19
Betony kontra ścieki

W związku z odbywającą się we wtorek 25. października br. imprezą integracyjną Betony kontra Ścieki JM Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik ustanowił godziny rektorskie dla studentów Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektura Politechniki Rzeszowskiej w środę 26. października do godz. 12:00.

Godziny rektorskie dla studentów WBIŚiA 26 października do godziny 12:00

Licznik odwiedzin: 6782Unikalne odsłony z okresu 2022.04.19 - 2024.04.19