Strona: Godziny rektorskie na WBIŚiA w związku z organizacją XVII edycji "Betony vs. Ścieki" / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2023-06-14
XVII edycja "Betony vs. Ścieki" - plakat

W związku z organizacją XVII edycji "Betony vs. Ścieki" w dniach od 15.06.2023 r. (czwartek) od godz. 14.00 do 16.06.2023 r. (piątek) do godz. 12.00 zostały ustalone godziny rektorskie dla wszystkich kierunków studiów stacjonarnych prowadzonych na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej bez obowiązku odrabiania.

Program i szczegóły wydarzenia są opisane na plakacie poniżej:

XVII edycja "Betony vs. Ścieki" - plakat

Licznik odwiedzin: 6827Unikalne odsłony z okresu 2022.05.04 - 2024.05.04