Strona: GRAITEC Advance Design Award / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

GRAITEC Advance Design Award

2021-04-14

GRAITEC Advance Design Award

O konkursie:

Advance Design Award  to międzynarodowy konkurs organizowany przez firmę GRAITEC, skierowany do inżynierów budownictwa, biur projektowych oraz studentów. Nagroda przyznawana jest za najlepsze praktyczne wykorzystanie programu Advance Design w projektach z zakresu stali/drewna/betonu. Konkurs skierowany jest do klientów i studentów, którzy chcą zaprezentować swoje doświadczenie i wiedzę techniczną poprzez projekt wykonany w programie Advance Design. Projekty będą oceniane przez profesjonalne jury. Finałowe nominacje oraz zwycięskie projekty zostaną upublicznione szerokiemu gronu odbiorców poprzez szeroko zakrojone działania marketingowe, w tym w mediach społecznościowych. Chcesz zdobyć międzynarodową uwagę, zdobyć rozgłos oraz wygrać atrakcyjne nagrody? Zgłoś się już dziś!

Każdy student, który chce wziąć udział w konkursie musi mieć status aktywnego studenta. Studenci, którzy chcą zgłosić się do konkursu muszą pobrać i używać oficjalną wersję edukacyjną Advance Design. Wersja edukacyjna jest możliwa do pobrania pod tym adresem - https://www.graitec.com/free-trial/

Terminarz:

• 03.2021 – rozpoczęcie konkursu – start procesu zgłaszania projektów
  • 07.2021 – zamknięcie procesu przyjmowania projektów
  • 09.2021 – potwierdzenie poprawności nadesłanych projektów
  • 10.2021 – obrady Jury
  • 10.2021 – ogłoszenie wyników, podczas specjalnego eventu

Nagrody:

Nagrody w kategorii „Studenci” przedstawiają się następująco:

• 1 miejsce 1500 Euro
  • 2 miejsce – 1000 Euro
  • 3 miejsce – 500 Euro

Specjalna nagroda Jury - Jury przyzna również nagrodę specjalną za najlepsze wykorzystanie Advance Design w BIM Workflow. Użycie Advance Design w połączeniu z innymi produktami będzie dodatkowym atutem podczas oceny, ponieważ jury będzie oceniać historię projektu i wykorzystanie wielu programów w jednym projekcie.

Nagroda specjalna Jury – 2000 Euro

Proces oceny przez członków jury:

Niezależne jury konkursu zbierze się w październiku 2021 roku, aby ocenić projekty. Oceny będą dokonywane pod nadzorem dedykowanego przedstawiciela Graitec. Przedstawiciel ten jest odpowiedzialny za przebieg konkursu. Jury będzie oceniać projekty biorąc pod uwagę następujące kryteria:

• Poziom techniczny projektu, szczegółowości i/lub obliczeń.
  • Oryginalność i prestiż projektu.
  • Atrakcyjność, szczegółowość i prezentację projektu.
  • Optymalne wykorzystanie funkcjonalności oprogramowania.
  • „Historia" stojąca za projektem - pokonane trudności, innowacyjne podejście, osiągnięte korzyści, itp.

Jury:

Zgłoszone prace zostaną ocenione przez niezależne, międzynarodowe jury złożone z naukowców i profesjonalistów w dziedzinie inżynierii strukturalnej.

Skład Jury:

• Francis Guillemard – Francja
  • Piotr Nazarko – Polska
  • Olivier Chappat – Francja
  • Rawad Assaf – Liban
  • Rodrigue Coyere – Francja
  • Daniel Bitca – Rumunia
  • Mike Vance – Kanada
  • Joseph Pais – Francja

Organizator:

GRAITEC jest wiodącą na rynku międzynarodową firmą, która dostarcza klientom wysokiej jakości oprogramowanie, aby sprawniej zarządzali projektami BIM. Założona w 1986 roku firma GRAITEC jest międzynarodową grupą pomagającą profesjonalistom z branży budowlanej i produkcyjnej skutecznie przeprowadzić transformację cyfrową poprzez dostarczanie oprogramowania i doradztwa w zakresie BIM i Przemysłu 4.0. Graitec jest twórcą aplikacji BIM, a także Platynowym Partnerem Autodesk w Europie i Złotym Partnerem Autodesk w Ameryce Północnej i Rosji.

Kluczowe liczby:

• 100,000 klientów
  • 50 biur w 13 krajach na całym świecie
  • Ponad 550 pracowników, wśród których jest 200 konsultantów BIM
  • Jeden z największych partnerów Autodesk na świecie
  • 5 głównych produktów: Advance PowerPack, Advance Design, Advance Workshop, Graitec Opentree oraz kilka lokalnych produktów: (Cadkon, ArchiWizard, Arche, Melody, CS-Statik, etc.)
  • Globalny kanał partnerów i resellerów

Po więcej informacji zapraszamy na stronę – www.advancedesignaward.com

Masz więcej pytań, skontaktuj się z naszym reprezentantem:

Łukasz Jędrzejewski

lukasz.jedrzejewski@graitec.com