Strona: II PODKARPACKA KONFERENCJA DROGOWA - "BETONOWE drogi w Polsce" / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

II PODKARPACKA KONFERENCJA DROGOWA - "BETONOWE drogi w Polsce"

2017-11-16

plakat_konferencja_rzeszow.jpg

Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej wraz ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział Rzeszów, Stowarzyszeniem Producentów Cementu, Chryso Polska, oraz Cement Ożarów ma zaszczyt zaprosić Państwa na II PODKARPACKĄ KONFERENCJĘ DROGOWĄ. Konferencja odbędzie się w środę, 29 listopada 2017r. na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej (Budynek "P", V piętro, ul. Poznańska 2, 35-084 Rzeszów).

Konferencja jest kontynuacją zeszłorocznego wydarzenia poświęconego poprawie jakości dróg w województwie podkarpackim poprzez wybór najbardziej ekonomicznie uzasadnionych rozwiązań w tej dziedzinie. Zeszłoroczna konferencja zgromadziła szerokie grono samorządowców, inwestorów przemysłowych, wykonawców, projektantów i spodziewamy się równie licznej obecności w tym roku. Dlatego też zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane poprawą jakości dróg w województwie podkarpackim. Wystąpiliśmy o Patronat Honorowy m.in. do Wojewody, Marszałka, Prezydenta Rzeszowa i liczymy na ich udział w naszej Konferencji.

W trakcie Konferencji odbędzie się cykl wykładów przybliżających najnowsze rozwiązania technologiczne, pokaz praktycznych przykładów budowy dróg w Polsce i wykorzystania betonu w infrastrukturze drogowej. Naszymi prelegentami będą wybitni naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie i innych instytucji.

Widzimy, że ta bardzo ważna inicjatywa dla województwa podkarpackiego wzbudza bardzo duże zainteresowanie i dlatego też liczymy na Państwa niezawodne przybycie, by wspólnie porozmawiać o poprawie jakości dróg w regionie.

Bardzo prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w Konferencji najlepiej do 22.11.2017 z podaniem imion i nazwisk uczestników. Zapisów można dokonać mailowo pod adresem drogibetonowe@ozarow.com.pl, poprzez formularz na stronie nawierzchniebetonowe.com.pl oraz telefonicznie u Łukasza Toros pod numerem telefonu +48 501 035 014.

09.30 – 10.00 – rejestracja uczestników

10.00 – 10.15 – uroczyste otwarcie i wystąpienia honorowych gości

10.15 – 12.00 – pierwsza sesja wykładowa

12.00 – 12.15 – przerwa kawowa

12.15 – 14.00 – druga sesja wykładowa

14.00 – 14.30 – lunch

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Konferencji.

Licznik odwiedzin: 6809Unikalne odsłony z okresu 2022.04.24 - 2024.04.24