Strona: Informacja o planowanych zajęciach w siedzibie Uczelni na sem. letni / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Informacja o planowanych zajęciach w siedzibie Uczelni na sem. letni

2021-02-15

Ostateczna lista przedmiotów realizowanych w siedzibie Uczelni może się zmienić, lecz zmiany nie powinny być duże. Wzorem początku sem. zimowego planowane są dni zdalne i stacjonarne.

Zajęcia odbywane w formie stacjonarnej na WBIŚiA w semestrze 2020/21-L

zajecia_semestr_letni_2020-21.png