Strona: inż. arch. Kamila Gołąbek nagrodzona w konkursie "Dyplom z Archicadem 2020" / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

inż. arch. Kamila Gołąbek nagrodzona w konkursie "Dyplom z Archicadem 2020"

2021-08-09
Schemat koncepcyjny projektu

W lipcu 2021 roku ogłoszono wyniki konkursu „Dyplom z Archicadem 2020”. Była to już czwarta edycja konkursu, który skierowany jest do absolwentów studiów magisterskich i/lub inżynierskich (licencjackich) dotyczących architektury, urbanistyki, architektury wnętrz i architektury krajobrazu. Oceniane w nim były prace dyplomowe wykonane z użyciem programu Archicad.

Wyniki konkursu dla studentów architektury

Do konkursu „Dyplom z Achicadem 2020” zgłoszonych zostało prawie 300 prac z uczelni z całej Polski. Oceniało je jury w składzie: mgr inż. arch. Robert Konieczny (KWK Promes), mgr inż. arch. Szymon Wojciechowski (APA Wojciechowski), mgr inż. arch. Witold Szymanik (WSC), mgr inż. arch. Piotr Buśko (Profil), mgr inż. arch. Wojciech Gwizdak (2G Studio), mgr inż. arch. Rafał Ślęk (WSC), przyznając nagrody i wyróżnienia osobno dyplomom magisterskim osobno inżynierskim.

Druga nagroda w kategorii dla dyplomów inżynierskich dla Pani inż. arch. Kamili Gołąbek

Drugą nagrodę w kategorii dyplomów inżynierskich otrzymała inż. arch. Kamila Gołąbek z Politechniki Rzeszowskiej za dyplom pt. „Centrum zdrowia psychicznego i medytacji. Projekt architektoniczny uwzględniający wytyczne z zakresu psychologii środowiskowej”, obroniony pod kierunkiem dr inż. arch. Magdaleny Szpytmy.

Licznik odwiedzin: 6788Unikalne odsłony z okresu 2022.04.19 - 2024.04.19