Strona: IV Konferencja pt.: „Klimat i Bioróżnorodność” z cyklu „Innowacyjna Zielona Gospodarka” / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2024-06-28
, red.  Zakład Ochrony Wód Główny Instytut Górnictwa – PIB w Katowicach
IV Konferencja pt.: „Klimat i Bioróżnorodność” z cyklu „Innowacyjna Zielona Gospodarka” - plakat

Główny Instytut Górnictwa – Państwowy Instytut Badawczy w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w IV Konferencji pt.: „Klimat i Bioróżnorodność" z cyklu INNOWACYJNA ZIELONA GOSPODARKA organizowanej w ramach projektu PPO WSL 2030. Utworzenie Regionalnego Obserwatorium Innowacji.

Projekt „PPO WSL 2030. Utworzenie Regionalnego Obserwatorium Innowacji" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 - Priorytet: FESL.01.00 Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój, Działanie: FESL.01.03 Ekosystem RIS.

Zakres tematyczny i adresaci konferencji

Zakres tematyczny IV Konferencji obejmuje zagadnienia w obszarze klimatu i bioróżnorodności.

W ramach konferencji planowane są dwie sesje: I Sesja plenarna i II Sesja posterowa.

Do uczestnictwa w Konferencji organizator zaprasza zarówno doświadczonych naukowców, jak i osoby będące na początku swojej kariery naukowej - młodych naukowców, studentów i doktorantów.

Termin i miejsce konferencji

Konferencja odbędzie się 25 października 2024 r. od godz. 09:00 w Głównym Instytucie Górnictwa – Państwowym Instytucie Badawczym, Plac Gwarków 1, 40-166 Katowice.

Rejestracja uczestnictwa

Rejestracja uczestnictwa trwa do 6 września (rejestracja: https://forms.office.com/e/6TuyrrErp7). Liczba miejsc ograniczona.

Rejestracji można dokonać jako:

• Uczestnik z referatem (prezentacja multimedialna, czas wystąpienia: 20-25 minut);
  • Uczestnik z posterem (poster w postaci elektronicznej, czas wystąpienia: do 5 min, 2 slajdy);
  • Uczestnik.

Udział w IV Konferencji jest bezpłatny.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość podjęcia decyzji o kwalifikacji uczestnictwa w Konferencji.

Organizator zapewnia dostosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Publikacja artykułów

Uczestnicy IV Konferencji będą mieli możliwość bezpłatnego opublikowania artykułu w recenzowanej Monografii wydanej przez Główny Instytut Górnictwa – Państwowy Instytut Badawczy (rozdział - 20 pkt, publikacja w języku polskim, w wersji on-line).

Wytyczne dla autorów tekstów – do pobrania tutaj

Organizator zastrzega sobie możliwość podjęcia decyzji o kwalifikacji artykułu do opublikowania w Monografii.

1. Rejestracja: do 6 września 2024 r.
  2. Decyzja o kwalifikacji Uczestnika do udziału w Konferencji: do 11 września 2024 r.
  3. Przesłanie prezentacji oraz posteru przez Uczestnika zakwalifikowanego do uczestnictwa: do 11 października 2024 r. (pocztą elektroniczną na adres: mbialowas@gig.eu oraz atetlak@gig.eu)
  4. Przesyłanie pełnych tekstów publikacji przez Uczestnika zakwalifikowanego do uczestnictwa z publikacją: do 31 października 2024 r. (pocztą elektroniczną na adres: mbialowas@gig.eu oraz atetlak@gig.eu)
  5. Konferencja: 25 października 2024 r.

Szczegółowe informacje i kontakt

Informacje szczegółowe dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: https://obserwatorium.gig.eu/iv-konferencja-pt-klimat-i-bioroznorodnoscz-cyklu-innowacyjna-zielona-gospodarka/

Informacji udzielają:

Licznik odwiedzin: 7266Unikalne odsłony z okresu 2022.07.16 - 2024.07.16