Strona: Jesteś studentem PRz z Ukrainy, Białorusi, Wietnamu? Zapraszamy na spotkanie on-line! / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2021-03-05

Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki Rzeszowskiej organizuje serię spotkań online „Study at the Rzeszów University of Technology”, skierowaną do studentów zagranicznych, którzy studiują na Politechnice Rzeszowskiej (w tym również na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury).

Serdecznie zapraszamy studentów z zagranicy studiujących na WYDZIALE BUDOWNICTWA, INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ARCHITEKTURY do udziału w tych spotkaniach.

Celem spotkań jest m.in. uzyskanie opinii, które dotyczą czynników, które spowodowały, że wybraliście Państwo studia na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury PRz. Chcemy poznać Państwa odczucia dotyczące Wydziału, uczelni, studiów i procesu dydaktycznego realizowanego w czasie pandemii Covid-19.

Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki Rzeszowskiej chciałby również uzyskać informacje, w jaki sposób studenci z innych krajów pozyskują informacje o Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury i szerzej – o Politechnice Rzeszowskiej.

Sugestie i uwagi ze strony zagranicznych studentów pomogą w pracach nad ciągłym zwiększaniem wartości Państwa przyszłego dyplomu ukończenia studiów i posłużą w ulepszeniu oferty przygotowanej dla studentów z zagranicy.

Prosimy o wybór jednego terminu i zarejestrowanie się na spotkanie. Prosimy o priorytetowe potraktowanie wybranego terminu spotkania.

Spotkania odbędą się online na platformie MS Teams:

Spotkanie potrwa ok. 30 minut. Zapraszamy.

Licznik odwiedzin: 6809Unikalne odsłony z okresu 2022.04.25 - 2024.04.25