Strona: Już 10 stycznia kolejne warsztaty z cyklu "Kreacje architektoniczne" - "Przestrzeń, która uzdrawia". / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2023-01-07
Warsztaty nr 3 - "Kreacje architektoniczne - Przestrzeń, która uzdrawia" - 10 stycznia 2023 r. godz. 17:30 PCI ProtoLab ul. Lenartowicza 6, Rzeszów

Cykl 4 warsztatów (spotkań) architektonicznych pn. Kreacje architektoniczne skierowany jest do studentów architektury, uczniów i młodych projektantów z regionu, zainteresowanych zagadnieniami związanymi z kreowaniem przestrzeni publicznych.

Cel warsztatów

Celem warsztatów jest wzajemna kooperacja na rzecz wsparcia nauki i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i doświadczeń pracowników i studentów Uczelni, szczególnie w zakresie kierunków architektura i urbanistyka czego efektem jest wspólna inicjatywa organizacji cyklu warsztatów architektonicznych pn. Kreacje architektoniczne.

Warsztaty mają na celu zwiększyć świadomość dotyczącą tej tematyki, ale też zachęcić uczestników do rozwijania kompetencji czy tworzenia projektów z tym zwianych.

Trzecie spotkanie w ramach warsztatów

Trzecie spotkanie odbędzie w dniu 10 stycznia 2023 r. (wtorek) o godzinie 17:30 - warsztaty odbywają się w PCI ProtoLab przy ul. Lenartowicza 6, na piętrze 3.

Temat trzeciego spotkania

Tematem trzeciego spotkania w ramach warsztatów pn. Kreacje architektoniczne jest "Przestrzeń, która uzdrawia".

W trakcie warsztatu będzie można

• wzmocnić swoje poczucie percepcji w odczuwaniu przestrzeni, w której żyjemy,
  • zdobyć wiedzę w temacie projektowania inkluzywnego, dotyczącego sensorycznego odczuwana przestrzeni osób z niepełnosprawnościami,
  • poznać czynniki wpływające na dobre samopoczucie, efektywną pracę i odpoczynek przestrzeni życia,
  • wcielić się w rolę projektanta nowej przestrzeni pracy dla innych uczestników kreacji.

Prowadzący warsztaty

Warsztaty poprowadzą:

• Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY!
  • Liczba miejsc ograniczona (25 uczestników).
  • O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
  • We wszelkich sprawach związanych z wyżej wspominanym wydarzeniem należy kontaktować się z Barbarą Ślęk-Wojtowską tel. 504 238 237 b.slek@pcinn.org.

Licznik odwiedzin: 6788Unikalne odsłony z okresu 2022.04.19 - 2024.04.19