Strona: Koło Młodych PZITB na wizytacji placu budowy Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2022-05-20
, red.  inż. Paulina Niepokój
Członkowie Koła Młodych PZITB na placu budowy Podkarpackiego Centrum Nauki "Łukasiewicz" w Rzeszowie

Dzięki uprzejmości firmy WARBUD, grupa członków Koła Młodych PZITB 16 maja br. miała możliwość ponownie wziąć udział w wizycie na placu budowy Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce.

Relacja z wydarzenia

Grupę tworzyli studenci trzeciego, czwartego oraz piątego roku budownictwa Politechniki Rzeszowskiej, którzy mogli zobaczyć budowę „od kuchni” i zweryfikować swoją wiedzę w zakresie instalacji budowlanych oraz wykończenia budynku. Pan kierownik Maciej Kurowski opowiedział o wyzwaniach konstrukcyjnych i architektonicznych z jakimi szło się zmierzyć podczas wznoszenia budynku, a także nowoczesnych technologiach i systemach instalacyjnych jakie zastosowano w obiekcie. Spotkanie z kierownictwem oraz jego cenne rady z pewnością na długo pozostaną w pamięci uczestników wydarzenia. Mamy nadzieję, że w przyszłości pojawią się kolejne możliwości podejrzenia ciekawych inwestycji budowlanych, a tym samym będzie to zachęta dla przyszłych inżynierów by wstąpić w szeregi koła.

Licznik odwiedzin: 6785Unikalne odsłony z okresu 2022.04.20 - 2024.04.20