Strona: Konferencja „35-letni dorobek Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych” / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Konferencja „35-letni dorobek Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych”

2022-12-20
, red.  dr inż. Barbara Rusinek - Przewodnicząca Komitetu Okręg. OWiUB
Uczestnicy konferencji „35-letni dorobek Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych”

18 listopada na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej odbyła się konferencja podsumowująca 35 edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Goście konferencji

Obecni byli przedstawiciele:

• uczelni wyższych,
  • Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych,
  • przedstawiciele sponsorów
  • osoby zaangażowane przy organizacji poszczególnych etapów zawodów olimpijskich.

Gości powitał prof. dr hab. inż. Andrzej Garbacz - Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

Wystąpienia podczas konferencji

Podczas konferencji między innymi wystąpili:

• mgr inż. Józef Wysocki współtwórca olimpiady,
  • dr inż. Wiesław Rudolf pierwszy Przewodniczący Komitetu Głównego OWiUB,
  • dr inż. Anna Jankowska była wieloletnia Przewodnicząca KG OWiUB,
  • prof. dr hab. inż. Andrzej Szarata Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej,
  • mgr inż. Roman Lulis Przewodniczący Rady Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
  • dr. inż. Wioletta Jackiewicz- Rek – obecna Przewodnicząca Komitetu Głównego Olimpiady, Prodziekan Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

Reprezentacja okręgu rzeszowskiego

W konferencji okręg rzeszowski reprezentowali:

• członkowie Komitetu Głównego:
    • dr inż. Barbara Rusinek
    • mgr inż. Ryszard Daniel
  • członek Jury Zawodów Okręgowych prof. PRz dr inż. Grzegorz Bajorek.

List z podziękowaniami dla Pana dr. inż. Grzegorza Bajorka, prof. PRz

Historia udziału przedstawicieli okręgu rzeszowskiego w konferencji

Należy podkreślić, że w dotychczas przeprowadzonych w kraju 35 edycjach olimpiady tytuł laureata w okręgu rzeszowskim wywalczyło 976 uczestników a 1080 zdobyło tytuł finalisty. Nasz okręg może poszczycić się 72 tytułami „laureata” i ponad 100 tytułami finalisty zawodów centralnych.

Szczegółowe informacje

Więcej informacji na stronie internetowej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Licznik odwiedzin: 6804Unikalne odsłony z okresu 2022.04.25 - 2024.04.25