Strona: Konferencja BalCon 2017 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Konferencja BalCon 2017

2016-11-15

The 1st Baltic Conference for Students and Young Researchers - BalCon 2017,która adresowana jest do studentów
i doktorantów zainteresowanych tematyką:

• Konstrukcji drewnianych;
  • Konstrukcji metalowych;
  • Konstrukcji żelbetowych;
  • Technologii i zarządzania w budownictwie.

Konferencja obywać się będzie na promie płynącym na trasie: Gdynia – Karlskrona – Gdynia.
W czasie rejsu uczestnicy będą mogli zaprezentować wyniki prowadzonych badań, wymienić doświadczenia i zacieśnić współpracę naukową pomiędzy poszczególnymi ośrodkami. Zaplanowana całodniowa wycieczka po Szwecji przybliży uczestnikom tajniki budownictwa drewnianego.

JĘZYK KONFERENCJI
Konferencja będzie prowadzona w języku polskim.

PULIKACJE
Streszczenia zostaną opublikowane w materiałach konferencyjnych.
Artykuły zostaną opublikowane w Zeszytach Naukowych Politechniki Rzeszowskiej lub monografii Politechniki Gdańskiej.

ZGŁOSZENIA
Termin zgłoszeń i przesyłania streszczeń upływa 30.11.2016.
Z uwagi na specyfikę konferencji liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność dokonywania wpłat.

OPŁATY I TERMINY ORAGNIZACYJNE
Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej konferencjiwww.balcon.com.pl

oraz na profilu FB.

DANE KONTAKTOWE:
mgr inż. Emilia Miszewska - Urbańska
Politechnika Gdańska
Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska
Katedra Konstrukcji Metalowych i Zarządzania w Budownictwie
budynek Żelbet, pok. 216
tel. 507-930-661
mail: biuro@balcon.com.pl

www.balcon.com.pl

fb/Konferencja BalCon

ORGANIZATORZY
Katedra Konstrukcji Metalowych i Zarządzania w Budownictwie Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej
wraz z Stowarzyszeniem Dom Drewniany.

Licznik odwiedzin: 6810Unikalne odsłony z okresu 2022.04.27 - 2024.04.27