Strona: Konferencja Kół Naukowych "VII Forum Uni-Biznes Geodezja Przedsiębiorcy Studenci" / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2022-12-22
, red.  dr inż. Grzegorz Oleniacz
Na zdjęciu od lewej: mgr inż. Adrian Moskal, Karolina Burzyńska, Zuzanna Myćka, Bernard Pazder.

Studenci Naukowego Koła Geodetów GLOB uczestniczyli w konferencji studenckiej "VII Forum Uni-Biznes Geodezja Przedsiębiorcy Studenci", która odbyła się 9.XII.2022 na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Reprezentacja koła i temat referatu

Przedstawiciele Koła w składzie: Zuzanna Myćka, Bernard Pazder i Karolina Burzyńska zaprezentowali referat pt.: ”Wykorzystanie skaningu laserowego do wirtualnej rezerwacji stolika”.

Szczegóły zaprezentowanego projektu

Podczas wystąpienia zaprezentowano wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości, stworzonej na podstawie wyników pomiaru metodą skaningu laserowego, do rezerwacji stolika w restauracji. Projekt ten powstał przy współracy restauracji Ima Sushi w Rzeszowie, pod opieką mgr inż. Adriana Moskala i umożliwia wykonanie wirtualnego spaceru po restauracji i rezerwację wybranego stolika na wybraną godzinę.

Licznik odwiedzin: 6816Unikalne odsłony z okresu 2022.04.26 - 2024.04.26