Strona: Kongres Budownictwa Polskiego 12-13.04.22 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Kongres Budownictwa Polskiego 12-13.04.22

2022-03-16
Kongres Budownictwa Polskiego 12-13 kwietnia 2022, Poznań - logo

Drodzy Studenci,

Polski Związek Pracodawców Budownictwa i Międzynarodowe Targi Poznańskie serdecznie zapraszają do wypełnienia krótkiej ankiety na temat branży budowlanej. Zależy na Waszej zbiorowej opinii, która będzie przekazana osobom decyzyjnym w tej branży.
Wypełnienie ankiety zajmie kilka minut, a pozwoli wyrazić swoje opinie na temat tej branży, kierunków jej rozwoju.

Dziękujemy!

Badanie jest jednym z elementów przygotowujących do Kongresu Budownictwa Polskiego, jaki będzie mieć miejsce 12-13 kwietnia br. w Poznaniu (www.kongresbudownictwa.eu)

O Kongresie:

kongres_budownictwa_polskiego.jpg

Kongres Budownictwa Polskiego | 12-13.04.22

Miejsce:

Poznań (MTP) Sala Ziemi Poznan Congress Centre.

Strona www wydarzenia

www.kongresbudownictwa.eu  zawiera więcej informacji i szczegółowe założenia programowe

Data:

12 kwietnia 2022 r.:

• 14:00-15:30 Okrągły Stół Pracowniczy
  • 15:45-17:30 Sesja Plenarna (RYNEK PRACY I KSZTAŁCENIE)

Tematyka w obszarze pracowniczym:

• Jak zorganizować szkolnictwo branżowe będące podstawowym elementem systemu zapewnienia kadr w branży budowlanej
  1. Wyzwania w kontekście zachęcenia młodzieży do nauki w szkołach branżowych
  2. Sposób wzmocnienia kształcenia branżowego poprzez większy udział biznesu w kształceniu
  3. Rola instytucji publicznych w promocji szkolnictwa branżowego
  • Rola wyższych uczelni technicznych w kształceniu inżynierów odpowiadających na potrzeby biznesu