Strona: KONKURS DŁUGA 2.0 - KONCEPCJA ELEWACJI I CZĘŚCI WSPÓLNYCH BUDYNKU / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

KONKURS DŁUGA 2.0 - KONCEPCJA ELEWACJI I CZĘŚCI WSPÓLNYCH BUDYNKU

2021-10-20

Spółka VOLARE Sp. z o.o. zaprasza Studentów oraz Absolwentów kierunków architektura oraz architektura i urbanistyka do wzięcia udziału w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE DOTYCZĄCYM STWORZENIA KONCEPCJI ELEWACJI I CZĘŚCI WSPÓLNYCH BUDYNKU PRZY DŁUGIEJ 2 W LUBLINIE.

Skład sędziowski, regulamin konkursu

W skład sędziowski wchodzą architekci, Miejski Konserwator Zabytków, miejscowi działacze kulturalni oraz deweloperzy. Regulamin konkursu znajduje się w załączniku.

Przewidziane nagrody

Konkurs oraz zwycięzcy promowani będą przez portal Sztukę Architektury oraz prasę.

Przewidziane nagrody za zajęcie pierwszych trzech miejsc:

• I MIEJSCE - nagroda w wysokości 10 000 PLN brutto
  • II MIEJSCE - nagroda w wysokości 3 000 PLN brutto