Strona: Konkurs KOŁO "Projekt Łazienki 2020" / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Konkurs KOŁO "Projekt Łazienki 2020"

2020-04-08

konkurs_kolo_1920x1080_e-2.jpg

W imieniu firmy Geberit, europejskiego lidera rynku produktów sanitarnych, zapraszamy studentów Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, PRz do udziału w XXII KONKURSIE KOŁO „PROJEKT ŁAZIENKI 2020”

Zadanie konkursowe: „STWÓRZ PAWILON Z FUNKCJĄ TOALETY DLA MUZEUM ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE”

1. Informacje podstawowe:

- termin składania prac: do 8.05.2020,

- pula nagród: ponad 50.000 zł i prestiżowy staż w biurze architektonicznym,

- partnerem tegorocznej edycji konkursu jest Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie,

- wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej https://konkurskolo.pl

Licznik odwiedzin: 6821Unikalne odsłony z okresu 2022.05.03 - 2024.05.03