Strona: KONKURS NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ MAGISTERSKĄ NA KIERUNKU BUDOWNICTWO POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2018-03-26

W dniu 22 marca 2018 roku w siedzibie rzeszowskiego oddziału PZITB odbył się konkurs na najlepszą pracę magisterską na kierunku budownictwo. Organizatorem konkursu był Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa w Rzeszowie przy współpracy z Podkarpacką Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa. Celem konkursu, organizowanego kolejny już raz z rzędu, jest uhonorowanie i promowanie młodych magistrów inżynierów, autorów najlepszych prac dyplomowych na kierunku budownictwo, będących absolwentami Wydziału Budownictwa Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej.

W tym roku do finału konkursu  wybrano 7 prac, wyłonionych przez Komisję Nauki PZITB, spośród prac dyplomowych zgłoszonych przez Promotorów i obronionych w roku akademickim 2016/2017. Oceny prac dokonała Komisja Konkursowa w składzie: przewodniczący Oddziału PZITB w Rzeszowie, dwóch członków Rady Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, dwóch członków Komisji Nauki PZITB oraz dwóch przedstawicieli Oddziału PZITB.

Ostatecznie Komisja Konkursowa przyznała 4 nagrody:

• miejsce I - mgr inż. Anna Haligowska za pracę dyplomową pt. „Projekt budynku wysokiego o konstrukcji zespolonej”,
  • miejsce II - mgr inż. Paweł Wojdyła za pracę dyplomową pt. „Projekt konstrukcji hangaru na szerokokadłubowe samoloty pasażerskie”,
  • miejsce III – mgr inż. Małgorzata Strociak za pracę dyplomową pt. „Zastosowanie metody kart kontrolnych w ocenie zgodności betonu”,
  • wyróżnienie - mgr inż. Damian Jaskot  za pracę dyplomową pt. „Analiza   zapotrzebowania na energię w budynkach wielorodzinnych różnych typów”.

Promotorami nagrodzonych i wyróżnionych prac byli odpowiednio: prof. dr hab. inż. Aleksander Kozłowski, dr inż. Zbigniew Kiełbasa, dr inż. Grzegorz Bajorek i dr inż. Aleksander Starakiewicz.

Laureatom i ich promotorom składamy serdecznie gratulacje życząc dalszych sukcesów.

Licznik odwiedzin: 6804Unikalne odsłony z okresu 2022.04.26 - 2024.04.26